poniedziałek, 31 grudnia 2012

Look'i na MovieStarPlanet

                   Dzisiaj chciałabym dodać ostatniego posta na razie w związku z tym że rzadko kiedy trafia mi się taka okazja kiedy wszyscy mamy wolne i gramy na MovieStarPlanet.
                    Moi drodzy życzę Wam "Happy New Year 2013!!!" czyli "Szczęśliwego Nowego Roku 2013!!!" i żeby ten rok był dla Was cudowny oraz żebyście byli teraz szczęśliwi ze swoją rodziną i przyjaciółmi bez kłótni ani przekleństw.
                     Moi drodzy jeszcze tylko chciałam wspomnieć o tym że co pewnie zauważyliście ostatnio dużo przysiaduje na MovieStarPlanet. Ale nie będę tutaj tego wyjaśniała, ponieważ mój blog jest pt. "MovieStarPlanet" a to oznacza że tylko o MovieStarPlanet. Dlatego proszę zrozumcie mnie bo może przez ten długi czas w tym roku nie być ale gwarantuję że kiedyś wrócę i na pewno w tym roku. Dlatego musiałam napisać posta o tym. Gdybym tego nie zrobiła to bym dostała masę wiadomości z pytaniami: "Dlaczego nie ma Cię na MSP?!" itp. Więc, proszę bądźcie cierpliwi może jeszcze będę wchodziła na MSP jeśli znajdą się jakieś dni wolne. No i to by było na tyle teraz przejdę do następnego tematu posta:
                   
                     Zatem moi drodzy mam dla Was taką małą prośbę. Chodzi o moje look'i wiem że zdobywam przy nich dużo love it'ów ale mało komentarzów. I dlatego postanowiłam napisać o tym posta. Miło by było posłuchać opinii innych na temat ich stylizacji i tego jak się zachowują ale tym razem chodzi mi o look'i. Jeśli na prawdę znajdziecie wolny czas to raz na jakiś czas spoglądnijcie na jednego look'a lub 2 albo 3 ile chcecie. I bym bardzo prosiła o love it'a. A jeśli nie dasz love it'a to chociaż jakiś komentarz bo jak już wspomniałam byłoby mi bardzo miło posłuchać opinii innych oraz i nawet tych złych bo ja i tak się nie pogniewam jeśli kupisz mojego look'a czy dasz złą opinię przy look'u, przy filmie czy jeszcze przy artbook'u. Dlatego chciałam się pochwalić w poście moimi sześcioma look'ami:
Look nr1:
Look nr2:
Look nr3:
Look nr4:
Ten look był akurat mojej najlepszej przyjaciółki Wiol29. Moją opinią tego look'a jest to że jest taki wesoły i trochę śmieszny. Elementy look'a są takie same oprócz kolorystyki bo kolorystykę sama wymyśliłam ;)
Look nr5:
Look nr6:
Możecie nawet te look'i komentować na blogu. Jeśli chcecie to mogę zrobić taką ankietę kto chcę niech zagłosuje na najlepszy "Zimowy look" oprócz look'a nr6. Ankieta będzie znajdowała się po prawej stronie pod menu. Serdecznie zapraszam do głosowania ;)
                                                                           Do zobaczenia kochani!!!


 

 

4 komentarze:

 1. Jak dla mnie to wygrywa Look 2 i 4 a w konkursie zdecydowanie 4 ;)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi wszystkie look'i podobały się tak prawie na równi ale ten nr.4 jest cudowny ! Gratuluję stylu . Pozdrawiam c;

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi wszystkie look'i podobały się tak prawie na równi ale ten nr.4 jest cudowny ! Gratuluję stylu . Pozdrawiam c;

  OdpowiedzUsuń